BAHÇEKENT
banner image
PROJELER

Marmara Ereğlisi Bahçekent Villaları

Marmara Ereğlisi Bahçekent Villaları

Bahçekent Villaları, Marmara Ereğlisi'nde bulunan bir villa projesidir. Villaların inşasında kullanılan malzemeler ve işçilik birinci sınıf kalitededir. Modern lüks tasarımlı mutfaklar, çizilmez akrilik mobilyalar ve Quante marka tezgahlar ile donatılmıştır. Ayrıca mutfaklarda 3'lü ankastre setler (fırın, ocak, davlumbaz) bulunmaktadır. Villalar, ısı, ses ve su yalıtımlıdır. Ev içi ve balkon, teras, bahçe gibi alanlar spot ışıklarla aydınlatılmıştır. Villalarda yerden ısıtma sistemiyle ısınma sağlanmaktadır.

Membran ve aynalı portmanto gibi detaylara da özen gösterilmiştir. Her villada Baymak marka 18.000 KW'lık klima bulunmaktadır. 4 cm kalınlığındaki tek parça ahşap merdivenler, kompozit dış ve iç kapılar, çamaşır makinesi alt ve üst dolapları, lake banyo dolapları ve giysi dolapları, antrasit renkli PVC pencerelerle modern çizgiler yakalanmıştır. Villaların su izolasyonu Weber marka izolasyon malzemeleriyle yapılmıştır. Artema ve ECA bataryalar, mutfak ve koridorlara QUA ve Decovita 60120 granit, balkon ve teraslara QUA 60x60 granit, dış cephe zemin katına QUA 60x60 granit, 8mm AGT marka derzli laminant parke ve 8 cm kalınlığında antrasit süpürgelikler gibi ürünler kullanılmıştır. İç ve dış cephede Jotun boya, Favori 16 Dansitelik birinci sınıf mantolama, Kılıçoğlu Megaron Kiremit ve Antrasit Kiremit Altı Sim Penguen Membran, Vitra vitrifiye gibi birçok kaliteli malzeme kullanılmıştır. Tüm bu özelliklerle birlikte Favori yalıtım sistemi de projede kullanılmıştır. Bahçekent Yapı olarak, kaliteli malzeme ve temiz işçilikle inşa edilmiş, modern lüks tasarımlı villalar sunmaktayız.

İLETİŞİM FORMU
Kalite, güvenilirlik ve estetiği bir arada sunan inşaat projelerimizle tanışın.

Projelerimizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa veya projelerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen aşağıdaki formu doldurun. Size mümkün olan en kısa sürede cevap vermeye çalışacağız. Ayrıca, herhangi bir geri bildiriminiz veya öneriniz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir ve sizin görüşleriniz bizim için çok önemlidir.